VELOX LINE LOGISTICS

Sektördeki 20 yıllık tecrübemiz, güçlü altyapımız ve kurmuş olduğumuz deneyimli kadro ile lojistik sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda, en iyi, en hızlı, en verimli ve en doğru çözümlerle kusursuz hizmet anlayışını benimseyerek her geçen gün gücümüze güç katarak büyümeye devam edeceğiz. Mersin merkez ofisimiz ile çıktığımız bu yolda, emin adımlarla ilerleyerek Türkiye’de büyüyen ve dünyaya yayılan güçlü temelleri ve hedefleri olan dinamik bir şirketiz.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için stratejik lojistik çözüm ortağı olmak. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ve en hızlı entegre lojistik çözümlerini denizyolu, karayolu, demiryolu, havayolu ve proje kargo taşımalarında üst düzey deneyime sahip ekiplerimizle dünyaya ticaretindeki hedeflerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlamak için sorunsuz operasyonel destek vermek.

Vizyonumuz

Lokal olarak çıkmış olduğumuz yola, verimli global yatırımlar hedefleyerek, teknolojik gelişmelerle entegre olup, müşterilerimize doğru ve katma değer sağlayan çözümeler sunmak ve kurumsal kimliğimizi ortaya koyarak modern ve global bir marka olmak.

TOP